En De Ru Cs
Párty na parníku v Praze

Párty na parníku

  • Náklady: VIP vstupenka — 28 € (pre-party s neomezeným pitím, boat party a after-party). Standardní jízdenka — 18 € (pouze boat party).

Fotogalerie
Zábava celou noc za

O této exkurzi

Ještě jsi nezažil studentskou párty plnou alkoher i taneční zábavy? Nejvyšší čas to změnit! Nabízíme Vám spojení příjemného s ještě příjemnějším! Užít si skvělou zábavu na party společně s plavbou parníkem po Vltavě a ve stejný večer zažít atmosféru zábavných večírků jako z filmu a poznat spoustu přátelských lidí.

 

Začátek večera je plánován na 20:30 a první část potrvá 2,5 hodiny. Po tomto čase se všichni přesunou na parník, kde proběhne noční boat party na Vltavě! Nezapomenutelný večer zakončí grandiózní after-párty v nejluxusnějších pražských klubech. Ale o všem postupně!

 

Co je součástí plavby:

  • neomezená konzumace nápojů — pivo, víno, rum, vodka ale i nealko  sprite, kola nebo soda;
  • zábavné alkohry na rozproudění nálady (Beer pong, Jenga, Flip Cup a další);
  • plavba parníkem s výhledem na nejznámější pražské památky;
  • skladby, kterým náš DJ rozproudí zábavu;
  • after-párty v nejznámějších klubech města (Duplex, Roxy, Chapeau Rouge, Radost).

Program party v Praze

První část večera proběhne v baru v centru města. Objednáme si drinky dle barové nabídky a začneme se seznamováním.  V baru strávíme 2,5 hodiny a poté se plynule přesuneme k břehu Vltavy, kde na nás bude čekat druhá část večera — noční boat party v Praze.

 

Druhá část večera probíhá na palubě dvojpalubního parníku. Vrchní paluba je zcela otevřená a nabízí prostor pro ty nejžhavější tance pod širým nebem. Na palubě parníku je i bar pro uhašení žízně. 

 

Třetí závěrečná část boat party v Praze — after-párty bude trvat, jak dlouho si jen budeš přát.  Ihned po doplutí na břeh neztrácíme čas a přesuneme se do některého z nejlepších klubů města (Duplex, Roxy, Chapeau Rouge, Radost) — vstup v tyto kluby bude zdarma. Tento večer si zajisté užiješ i pokud jsi solo cestovatel, v průběhu večera nebude nouze o příjemnou společnost.


Mapa trasy

Авторская экскурсия
с тайным маршрутом
сегодня в 20:30.
Покатаемся?

Поехали!