En De Ru Cs
Párty na parníku v Praze

Párty na parníku

  • Náklady: vstupenka pro ženy (pre-party s neomezenou konzumací nápojů, party na lodi a afterparty) — €37, vstupenka pro muže — €40. Standardní vstupenka pro ženy (pouze na loď) — €23, standardní vstupenka pro muže — €27.

Prodej na této procházce byl dočasně pozastaven. Klikněte na tlačítko a buďte mezi prvními, kdo se o zahájení dozví.


Fotogalerie

Prodej na této procházce byl dočasně pozastaven. Klikněte na tlačítko a buďte mezi prvními, kdo se o zahájení dozví.


O této exkurzi

Ještě jsi nezažil studentskou párty plnou alkoher i taneční zábavy? Nejvyšší čas to změnit! Nabízíme Vám spojení příjemného s ještě příjemnějším! Užít si skvělou zábavu na party společně s plavbou parníkem po Vltavě a ve stejný večer zažít atmosféru zábavných večírků jako z filmu a poznat spoustu přátelských lidí.

 

Začátek večera je plánován na 20:30 a první část potrvá 2,5 hodiny. Po tomto čase se všichni přesunou na parník, kde proběhne noční boat party na Vltavě! Nezapomenutelný večer zakončí grandiózní after-párty v nejluxusnějších pražských klubech. Ale o všem postupně!

 

Co je součástí plavby:

  • Neomezená konzumace nápojů — pivo, víno, rum, vodka ale i nealko  sprite, kola nebo soda.
  • Zábavné alkohry na rozproudění nálady (Beer pong, Jenga, Flip Cup a další).
  • Plavba parníkem s výhledem na nejznámější pražské památky.
  • Skladby, kterým náš DJ rozproudí zábavu.
  • After-párty v nejznámějších klubech města (Duplex, Roxy, Chapeau Rouge, Radost).

Program party v Praze

První část večera proběhne v baru v centru města. Objednáme si drinky dle barové nabídky a začneme se seznamováním.  V baru strávíme 2,5 hodiny a poté se plynule přesuneme k břehu Vltavy, kde na nás bude čekat druhá část večera — noční boat party v Praze.

 

Druhá část večera probíhá na palubě dvojpalubního parníku. Vrchní paluba je zcela otevřená a nabízí prostor pro ty nejžhavější tance pod širým nebem. Na palubě parníku je i bar pro uhašení žízně. 

 

Třetí závěrečná část boat party v Praze — after-párty bude trvat, jak dlouho si jen budeš přát.  Ihned po doplutí na břeh neztrácíme čas a přesuneme se do některého z nejlepších klubů města (Duplex, Roxy, Chapeau Rouge, Radost) — vstup v tyto kluby bude zdarma. Tento večer si zajisté užiješ i pokud jsi solo cestovatel, v průběhu večera nebude nouze o příjemnou společnost.


Mapa trasy

Авторская экскурсия
с тайным маршрутом
сегодня в 20:30.
Покатаемся?

Поехали!