Plavby lodí v Praze
Cs

Půjčovna lodí v Praze

Půjčovna lodí v Praze
  1. Hlavní strana
  2. Půjčovna lodí v Praze
Formulář žádosti o půjčovna lodi
Otázka №1
Jméno

Pronájem lodí v Praze: individuální projížďky, oslavy, firemní akce

Chcete zajímavě oslavit narozeniny či uspořádat svatbu? Potřebujete zorganizovat firemní oslavu? Pronájem lodi vyřeší Váš problém, na jakém místě akci uspořádat. Získáte tak nejen originální místo pro Vaši akci, ale také snadno zajistíte hostinu na palubě. Dle Vašeho přání můžeme také zorganizovat exkurzi s průvodcem, zajistit DJ či fotografy anebo živou hudbu, a dokonce ohňostroj. Možnosti pro vytvoření nezapomenutelné oslavy jsou neomezené.

Půjčení lodí v Praze je zajímavé pro:

Pronájem lodi nebude o nic dražší než oslava v dobré restauraci a ještě k tomu to bude zcela jiný zážitek. Exkluzivní parníky s prosklenou otevírací střechou zaručují velkolepý výhled. Uvidíte pražské památky z nové perspektivy a pořídíte si skvělé fotky na památku s Prahou na pozadí.

Kdy si loď na Vltavě pronajmout

Parník si můžete pronajmout kdykoliv během roku. Projížďky na moderních lodích jsou pohodlné v každém ročním období. Během teplého jara a léta je na lodích příjemně díky klimatizaci a během větrného podzimu a mrazivé zimy bude na lodi teplo a útulno. Praha Vás okouzlí během celého roku, a to nezávisle na ročním období, proto je pronájem lodi výhrou v každé situaci.

Proč si parník na Vltavě pronajmout

Restaurace a kavárny už dávno přestaly být luxusem a uspořádáním banketu na těchto místech už své hosty nijak nepřekvapíte. Avšak plavba po řece s překrásnými výhledy na Prahu bude zcela jistě nezapomenutelným zážitkem. Pronájem lodi je dostupný jak jedincům, tak firmám. Na palubě lodi můžete pohostit skromné rodinné či dětské oslavy, stejně tak jako bohaté svatby i hlučné firemní večírky. Můžete zde uspořádat firemní konference, soukromé párty a další akce jakéhokoliv formátu.

Dle domluveného typu události bude na palubě zajištěno podávání jídla s koktejlovým barem, teplé či studené švédské stoly, ochutnávka vín a sýrů, grilování, coffee breaks, či dokonce osobitá jídla pro gurmány. Stačí nám dát vědět Vaše přeference a my Vám rádi nabídneme jídla z mezinárodní, asijské či české kuchyně připravené zkušeným šéfkuchařem. Skvělé stylové služby pozvednou Vaši oslavu a živá hudba přispěje svojí atmosférou k neformální komunikaci.

Dalším důležitým benefitem je dostupná cena pronájmu lodi. Zkušení pořadatelé hostin si mezi uspořádáním akce v restauraci nebo na lodi často vybírají právě loď. Za stejnou cenu totiž dostanou unikátní řešení — projížďku Prahou s výhledem na ta nejzajímavější místa, podávané jídlo na vysoké úrovni a také další atributy akce, kterými může být doprovod hudby, natáčení videa či teambuilding.

Proč se obrátit na naši společnost

Pronájem lodí je v Praze populární a my Vám pomůžeme vybrat tu správnou loď podle Vašich potřeb. Na našich stránkách naleznete všechny potřebné informace k možným variantám plaveb. Také Vám pomůžeme pronajmout si loď za výhodnou cenu na Vámi vybrané datum a čas.