Plavby lodí v Praze
+420776193077
Výlety lodí s večeří po Vltavě

Výlety lodí s večeří po Vltavě

Výlety lodí s večeří po Vltavě

Pokud hledáte, jak strávit skvělý večer, pak jste na správné adrese :) Odhalíme vám několik skvělých možností plaveb na lodi, na kterých se rozhodně nebudete nudit, hladovět, ani postrádat romantiku Prahy. Na všech projížďkách hraje živá hudba, nachází se tam restaurace (nebo bufet), otevřená paluba, kde si můžete vychutnat krásné výhledy, a je zde také bar, kde si můžete objednat alkoholické nebo nealkoholické nápoje;) Co dalšího je ještě třeba pro štěstí? Aha, ano, kapka magie – ta je přítomna při večerním osvětlení města a v lehkém oparu mlhy i v každém z nás.

Co můžete od plavby lodí s večeří po Vltavě očekávat?

Jaké nabízíme druhy plaveb po Vltavě:

• Výlet lodí s večeří a živou hudbou - příjemná živá hudba, bufet a 3 hodiny zábavy. • Plavba po Vltavě na jazzové lodi - tato plavba trvá 2,5 hodiny. Čeká vás chutná večeře a poctivý jazz :) • Plavba Sladká Praha s živou hudbou a večeří - projížďka po Vltavě s večeří, podmanivou živou hudbou (saxofon) má tu nejromantičtější atmosféru. Ideální pro milence :) • Dvouhodinová plavba po Vltavě s večeří – na této plavbě je saxofon nahrazen klavírem. Magicky inspirativní a okouzlující atmosféra zaručena! :)

Kolik stojí vstupenky na plavbu po Vltavě s večeří?

Ceny za večeři na lodi v Praze začínají na 29 eurech, za výlet na lodi s bufetem bude cena o něco vyšší, a to 49 eur. Cena palubní jízdenky závisí na délce plavby, hudebním doprovodu a typu večeře (jídla formou bufetu nebo menu Á la carte). Vyberte si, co se vám bude nejvíce líbit, a vydejte se za krásnými fotkami, lahodnou večeří a úžasnou atmosférou :) Vstupenky na večeři na lodi na Vltavě si můžete koupit na našem webu, po zakoupení vstupenky obdržíte e-mail, není třeba nic tisknout, stačí ji zobrazit na displeji telefonu :)