Plavby lodí v Praze
Cs

Silvestrovské plavby po Vltavě

Silvestrovské plavby po Vltavě
  1. Hlavní strana
  2. Silvestrovské plavby po Vltavě

Vánoce a Silvestr patří mezi ty nejkouzelnější dny v roce, díky kterým se Praha na pár týdnů promění v pohádkové město. V tomto období se útulnými pražskými uličkami nese veselá atmosféra, všude kolem se rozprostírají voňavé trhy a večer je město osvíceno září vánočních světel. Zdálo by se, že tímto veškeré zázraky končí, ale Praha umí jako vždy překvapit. Vltava, která protéká centrem české metropole, patří mezi evropské řeky, které v zimě nezamrzají. Díky tomu má každý návštěvník i obyvatel města jedinečnou příležitost oslavit Silvestr a s ním spojený příchod nového roku plavbou na lodi. 

V tomto výběru jsme pro vás nashromáždili ty nejzajímavější plavby, které jsou pro oslavy Nového roku s vašimi blízkými, přáteli nebo rodinou jako dělané. Každá plavba je sestavena z těch nejdůležitějších komponentů, které z ní společně vytvářejí nezapomenutelný zážitek: bohatá gastronomie plná tradičních pokrmů a specialit, sklenice vychlazeného sektu, zajímavý a zábavný program a samozřejmě luxusní výhled na pohádkovou Prahu. Jo, a málem jsme zapomněli na to nejdůležitější. O všechno se postaráme za vás. Na vás bude jen nasát sváteční atmosféru a nasbírat si hromadu hřejivých vzpomínek.

Varianty Silvestrovských plaveb:

Prohlédněte si další možnosti plaveb po Praze.

Jak zakoupit vstupenku?

Především doporučujeme rezervovat si místa předem, protože silvestrovské plavby po Praze jsou velmi žádané. Nejpohodlnější způsob je nákup vstupenky online. Stačí přejít na stránku příslušné plavby, vyplnit všechna povinná pole s informacemi a zaplatit. Po zakoupení vám bude vaše vstupenka odeslána na email. Vstupenky není potřeba tisknout, stačí je ukázat na displeji telefonu před naloděním.

A otázka, jak oslavit Silvestra v hlavním městě České republiky, je vyřešena během pár kliknutí. Doufáme, že váš Silvestr v Praze bude kouzelný a přinese vám mnoho šťastných vzpomínek. Šťastnou plavbu